USIĄDŹ WYGODNIE
W FOTELU

MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ

Slider

Coraz częściej korzystamy z Internetu nie tylko za pośrednictwem komputera, ale także urządzeń mobilnych. Niestety, otwieranie niektórych stron WWW za ich pomocą stanowi prawdziwy koszmar organizacyjny. Jak tego uniknąć w przypadku własnej witryny?

Po 11-stu latach ciągłego wzrostu sprzedaży komputerów, rok 2012 był przełomowy. Sprzedaż spadła i to nie w wyniku kryzysu, lecz rosnącej, silnej konkurencji ze strony urządzeń mobilnych. Tablety, iPhony czy smartphony oferują nam dziś swobodny dostęp do Internetu bez względu na, to gdzie jesteśmy. W odpowiedzi na tę elektroniczną rewolucję powstała nowa generacja layoutów - responsive web design.

Na czym polega responsywność?

Strona responsywna cechuje się uniwersalnością. Jest w stanie dostosować się do wielkości ekranu, na którym ją oglądamy. Rozmiar czcionki, akapity, grafika, reklamy oraz wszystkie pozostałe elementy wyglądu WWW w przypadku witryn responsywnych nie są już ustalone na sztywno, lecz pod kątem optymalizacji, aby - bez względu na rodzaj czytnika - strona była jak najbardziej czytelna i przyjazna dla odbiorcy.

Dlaczego warto zdecydować się na responsywną stronę?

Chcąc wejść na witrynę internetową, nie trzeba już martwić się urządzeniem, przeglądarką czy jej ustawieniami. Bez względu na to czy korzystamy z laptopa z Windows 8, Kindla, czy smartphona z Androidem nasza strona będzie potrafiła dostosować nawigację serwisu tak, aby była przejrzysta i łatwa w obsłudze na każdym urządzeniu. Responsive web design to bez wątpienia przyszłość Internetu.

Zapisz sie do newslettera i otrzymuj

najnowsze ciekawostki branżowe.

Bądzmy w kontakcie

Dane rejestrowe firmy

Mako Studio


Siedziba główna:

 u ul. Promienista 90 
60-142 Poznań


T 694 950 155

T 570 950 155

N NIP: 779 231 14 39 

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM