USIĄDŹ WYGODNIE
W FOTELU

MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ

Slider

 

Wizualizacja 3D to nic innego jak prezentacja istniejącego (lub będącego w fazie planowania) obiektu trójwymiarowego. Dzięki temu, że obiekt ten zawieszony jest w wirtualnej przestrzeni – możemy dowolnie go obracać, modelować, zmieniać tło, a nawet robić mu zdjęcia. Posiadając wizualizację 3D budowy obiektu czy jego zmiany, możemy zobaczyć gotowy efekt naszego projektu, zanim jeszcze zostanie wykonany.

Tworzenie trójwymiarowych wizualizacji przydaje się zarówno w życiu prywatnym podczas budowy domów czy urządzania wnętrz, jak również na płaszczyźnie biznesowej. Wizualizacje produktów pozwalają nie tylko na poprawę ich walorów estetycznych, ale także funkcjonalności i uwarunkowań technicznych.

3D jak TRZY DUŻE korzyści:

Realizm projektu

Eliminacja błędów w fazie planowania

Oszczędność czasu, materiału oraz funduszy

Potężne narzędzie marketingowe

Posiadanie trójwymiarowego obiektu, którym dowolnie można manewrować, zmieniać jego kolorystykę, czy tło otoczenia - stanowi bezsprzecznie mocny atut marketingu naszej firmy. Posiadając szablony sprzedawanych produktów, jesteśmy w stanie niewielkim nakładem pracy pokazać potencjalnemu klientowi jak będzie wyglądał gotowy produkt opatrzony jego logiembądź znajdujący się w jego otoczeniu. Dzięki takiej wizualizacji odbiorca nie musi obawiać się, że efekt końcowy realizacji nie spełni jego oczekiwań, wobec czego wzrasta zaufanie względem naszej firmy.

Dlaczego warto zamówić wizualizację 3D?

Dzięki stworzeniu obrazu komputerowego naszego planu - wszelkie zmiany i związane z nimi szczegóły są widoczne gołym okiem. Co więcej – zmiany, które nam się nie podobają – możemy wybiórczo cofać lub edytować, działając na wybranych fragmentach całego projektu. Jesteśmy w stanie zaplanować też interakcje naszego obiektu z otoczeniem - oświetlenie, warunki pogodowe, wpływ procesu starzenia. Stworzenie wizualizacji 3D pozwala ponadto znacznie usprawnić fazę projektowania. Nie tylko mamy możliwość opracowania własnych szablonów, ale także wprowadzania do poszczególnych realizacji zmian, co zapewnia większy indywidualizm produktowi i marce.

Zapisz sie do newslettera i otrzymuj

najnowsze ciekawostki branżowe.

Bądzmy w kontakcie

Dane rejestrowe firmy

Mako Studio


Siedziba główna:

 u ul. Promienista 90 
60-142 Poznań


T 694 950 155

T 570 950 155

N NIP: 779 231 14 39 

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM