Blog

Zobacz, dlaczego nie warto oszczędzać na logotypie

- można go spotkać praktycznie w każdym miejscu, które jest z nią związane - począwszy od strony internetowej, a skończywszy na jej siedzibie czy firmowym samochodzie. Logotyp będzie utożsamiany z Twoją marką, dlatego musi być zgodny z jej przekazem i wartościami, którymi się kieruje. Prawdopodobnie będzie jednym z pierwszych elementów związanych z Twoją firmą, na które natrafi klient. Spraw dobre pierwsze wrażenie i nie pozwól, aby tanie logo miało negatywny wpływ na wizerunek Twojej firmy. Zobacz, co zyskasz na dobrze zaprojektowanym logotypie i przekonaj się, dlaczego nie warto na nim oszczędzać.

Jeśli logotyp ma być odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, nie pozwól, aby była to niskiej jakości grafika, która nie będzie niosła za sobą wartościowego przekazu. Pokaż klientowi, że ma do czynienia z profesjonalistami, którzy traktują go w pełni poważnie i dbają o swój wizerunek. Stworzenie dobrego logotypu to świetna inwestycja na przyszłość, która bardzo szybko się zwróci i stanie się częścią image’u Twojej firmy.

Dobry logotyp zaczyna się od kartki papieru

Tanie logotypy wątpliwej jakości są najczęściej tworzone z clipartów - gotowych szablonów, które mogą zostać z łatwością pozyskane przez wiele osób. Tym samym, zdarzają się sytuacje, w których wiele różnych firm posiada podobne, a czasami wręcz identyczne logotypy. W przypadku współpracy z nami, możesz mieć pewność, że nie spotka Cię coś takiego. Nasze prace powstają od zera, na kartce papieru, gdzie nasi projektanci szkicują swoje pomysły i wybierają z nich te najlepsze i najbardziej dopasowane do charakteru Twojej firmy. Każde logo, które wychodzi spod naszych rąk, jest w całości unikalne - nigdzie indziej takiego nie znajdziesz.

Chcesz zainwestować w dobry logotyp i szukasz firmy zajmującej się projektowaniem logo w Poznaniu? Skontaktuj się z nami i opowiedz, na jakim efekcie Ci zależy!

Search

Latest News

Zapisz sie do newslettera i otrzymuj

najnowsze ciekawostki branżowe.

Bądzmy w kontakcie

Dane rejestrowe firmy

Mako Studio


Siedziba główna:

 u ul. Promienista 90 
60-142 Poznań


T 694 950 155

T 570 950 155

N NIP: 779 231 14 39 

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM